keyboard_arrow_down

Безкоштовна та вигідна оцінка антикварного самовара

Кому продати старовинний самовар?

Продати самовар в задовільному стані в містах України, таких як Дніпро, Хмельницький, Харків, Тернопіль, Суми, Ужгород, можна за пристойні гроші. Дореволюційний нагрівальний прилад є цінним експонатом як хранитель історії не тільки для музеїв, це також пам’ятка мистецтва та збереження традицій чаювання. Колекціонер самоварів – досвідчений експерт. Для поповнення власної колекції він зробить безкоштовну оцінку самовара та придбає раритет за вигідною ціною.

В сучасному світі самовар займає чи не найперше місце по популярності серед предметів антикваріату та представляє особливу цінність для знавців. В період розквіту виробництва та використання самоварів вони оцінювались вище за корову. Звичайна сім’я довго накопичувала кошти для придбання тогочасного уособлення благополуччя та достатку.

Раритетних екземплярів з кожним роком стає все менше. Для деяких людей це стало прибутковим бізнесом, але для колекціонера скупка старовинних самоварів – це захоплення. Варіанти реставрування та перепродажу не розглядаються, лише для власної колекції.


Повернемось в історію

Появі та масовому поширенню самоварів в Україні та Росії сприяла давня азіатська звичка заварювати чай в спеціальному металевому глечику. Але маленький заварний глечик здався нашим пращурам замалим, тому форму змінили, об’єм збільшили. Отримали самовар. Спочатку їх робили з міді, але на той час це був дорогий матеріал. Вихід знайшли: сплав міді дешевший та практичний. Так з’явились латунні самовари, які купляли переважно не досить заможні селяни. Для вищої знаті та дворян при виробництві самоварів використовували мельхіор та срібло. В 30-ті роки 19 століття в Луганську використовували чавун для виробництва самоварів. Навіть в ті часи це була велика рідкість. Взагалі, 19 століття – розквіт самоварів. В той час виготовленням мідних та самоварів з інших матеріалів займалися фабриканти:

Попитом користувалися не лише самовари традиційних форм, але і самовари-чайники, самовари-кавоварки, самовари-кухні з перегородками для одночасного приготування декількох страв. Особливо заслуговують уваги дорожні самовари. Їх виготовляли у формі прямокутника, кубу або ящика для того, щоб транспортування було комфортнішим. Додатковим привілеєм була можливість демонтувати ніжки при перевезенні.

Самовар Иосиф Фраже


Чим цінний старовинний самовар. Визначення вартості

Цінність самовара у збереженні історії нашого народу та традицій, пов’язаних з ним. Для того, щоб дорого продати старовинний самовар, необхідно врахувати:

 • рік виготовлення;
 • майстра та наявність його клейма чи печатки;
 • матеріал, з якого виготовлено прилад;
 • модель, вагу та об’єм;
 • зовнішній вигляд;
 • наявність пошкоджень та проведених реставраційних робіт.

Вартість самовара залежить і від їх обробки. Прилади, виготовлені за індивідуальним замовленням, як тоді оцінювались дорожче, так і зараз мають вищу ціну. Замовники хотіли мати особливий самовар, тому покривали сріблом, позолотою, оздоблювали самоцвітами, для них робили шикарний розпис. Окремо виготовляли хитромудрі деталі: носики, краники, шишки, ручки. Багаті та з розмахом оздоблені самовари могли дозволити собі тільки дуже заможні родини та імператорський двір.


Укладіть вигідну угоду з колекціонером

Безкоштовно та вигідно зробить оцінку антикварного самовара колекціонер. Він купує самовари на вугілля, дровах по вигідних цінах для поповнення власної колекції. Також цікавлять запчастини від самоварів: носики, душники, ніжки, підставки, ручки. Тому переваги співпраці очевидні:

 • без посередників;
 • вигідна ціна;
 • багаторічний досвід;
 • безкоштовна оцінка по фотографії;
 • на території України;
 • за готівку, накладеним платежем чи грошовим переказом;
 • самовари на вугіллі;
 • у будь-якому стані;
 • для своєї колекції.

Немає потреби ставити питання де продати самовар та розміщувати об’яви на різних сайтах. Ви вже завітали на потрібний сайт. Колекціонер має добру репутацію та зробить процес придбання-продажу максимально комфортним. Зателефонуйте по номеру +38 (066) 51-82-503 на Viber та отримайте повну консультацію.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...