keyboard_arrow_down

Яка ціна самовару на вугіллі у формі кулі (шара)? Скільки коштує самовар?

Скільки коштує самовар у формі кулі (шара)

Старовинний самовар на вугіллі у формі кулі користувався попитом більше декількох століть тому. Цей нагрівальний прилад для води збирав за столом родини не лише простих робітників, але і заможних купців та бояр. Звичайно, спочатку чаювання за допомогою водогрійної ємності могли дозволити собі лише багаті родини через новизну та високу ціну. Але пізніше, після розширення виробництва, самовар став побутовим приладом, доступним і бідним колам населення.

Форма самовара, наявність елементів декору та обробка залежали не тільки від вподобань майстра та покупця, який індивідуально замовляв для себе виріб. Основним показником була мода того часу. Спочатку були модними самовари античної форми, що нагадували грецькі амфори, але з середини 19 століття в моду ввійшли круглі самовари: у вигляді кулі. Їх популярність протрималось досить довгий час, оскільки вони були практичні та мали гарний зовнішній вигляд.


Переваги самовара «куля»

Кожен майстер прагнув виготовити не просто товар на продаж – самовар, ціни на який завжди були не дешевими, а створити свій неповторний шедевр. Для виготовлення такої форми самовара використовували міцний, якісний матеріал – нікельовану латунь. Саме цей матеріал був гарантією довгого терміну експлуатації. Самовар форми «куля» за один раз вміщував до 5 літрів води. Це було однією з найбільших переваг для великої родини і дозволяло насолодитися смачним та ароматним чаєм «з димком» відразу всім присутнім.

В наш час зустрічаються самовари, яким більше 100 років. Деякі потребують реставрації, але багато приладів у робочому стані. Можна навіть заварювати чай на природі та дивувати гостей. Виготовляли водонагрівальний апарат у вигляді кулі декількох видів:

 • гладка куля;
 • куля з овальними гранями;
 • куля з рифленими гранями.

Вартість антикварного самовара залежала також від наявності прикрас,розпису, химерних візерунків, різьблених ручок та ніжок. Як правило, в кольоровій палітрі переважало два кольори: сріблястий та золотистий, оскільки саме вони завжди символізують багатство, розкіш, вишуканість. Кожний самовар по-своєму передає не тільки тепло та родинний затишок, але й багатогранність нашої історії.

Угольный самовар шаром Шемариных


Як вигідно продати кулеподібний самовар на вугіллі

Навіть якщо ви маєте вдома старий, зіпсований, з дефектами та без блиску старовинний пристрій для заварювання чаю, не поспішайте позбутися його шляхом викидання на смітник. Це для вас він не має цінності. Приватний колекціонер займається скупкою самоварів в будь-якому стані на території України: Харків, Суми, Полтава, Тернопіль, Дніпро, Одеса, Ужгород. Метою такого хобі є не бажання збагачення через перепродаж після реставрації, а збільшення своєї колекції для збереження історії, мистецтва, цінних екземплярів минулого для майбутніх поколінь. Найвигідніше антикваріат у вигляді самоварів можна продати колекціонеру.

Оцінку він робить:

 • безкоштовно;
 • професійно;
 • швидко;
 • якісно;
 • по фотографії.

Оскільки колекціонер завжди слідкує за будь-якими змінами на ринку антикваріату, то орієнтується на останні тарифи та розцінки аналогічного товару. Тому співпраця з колекціонером завжди є вигідною для обох сторін. Щоб встановити адекватну вартість самовара в формі кулі, колекціонер має бути відмінним професіоналом та розбиратися не тільки в ціні, але і в цінності та значущості екземпляра. Колекціонер, на сайті якого ви зараз знаходитесь, є таким професійним оцінювачем. Важливі наступні нюанси:

 • наявність оригінального самоварного клейма;
 • рік виготовлення самовара;
 • об’єм та модель;
 • ступінь пошкодження;
 • кількість реставрацій;
 • наявність всіх складових, таких як ручки, краники, душнички, шишки, ніжки;
 • дизайнерське оформлення;
 • матеріал.

Щоб дорого продати старовинний самовар, зверніться за номером телефону +38(066)5182503 до досвідченого колекціонера. Це може бути Viber, Телеграм або звичайний дзвінок. Також є функція зворотнього зв’язку на цьому сайті та відкрита електронна скринька: samovarpp@gmail.com. Співпраця здійснюється відповідно до алгоритму:

 1. Надіслати якісні фотографії раритету в декількох ракурсах. Додатково в збільшеному вигляді надати знімки спеціальних відміток чи штампів та дефектних місць, якщо такі є.
 2. Після проведення безкоштовної оцінки, обговорити деталі угоди.
 3. Надіслати антикваріат колекціонеру, якщо місце проживання – інше місто.
 4. Продавець отримує розрахунок готівкою при особистій зустрічі, або грошовим переводом.

Важливо пам’ятати, що колекціонер купить антикварний самовар у власника, який володіє ним на законних підставах. Звертайтесь, будуть розглянуті всі пропозиції.

Оценка самовара Шемариных

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...