keyboard_arrow_down

Ціна на самовари Дубініна, Пеца, Севрюгіна

Скільки коштує самовар Дубініна, Пеца, Севрюгіна

На сьогодні скупка самоварів проводиться багатьма лавками та антикварними магазинами. Але найвигіднішим покупцем раритетного нагрівального приладу безумовно є приватний колекціонер. Його метою є:

 • поповнити свою колекцію забутими, не раціональними в побуті сучасної людини, старими пристроями для заварювання чаю;
 • зберегти цінні екземпляри, які набули статусу історичних цінностей та витворів мистецтва;
 • відновити традиції чаювання.

Оскільки до переліку не входять реставрація та подальший продаж з метою збагачення, можна зробити висновок, що оцінка буде проведена адекватна, відповідно до встановлених ринкових тарифів. Остаточна ціна задовольнить продавця і не буде штучно занижена. Тому питання де продати самовар, отримує автоматичну відповідь: на цьому сайті, досвідченому приватному колекціонеру, знавцю своєї справи.


Самовари видатних майстрів

В часи розквіту самоварної справи відкривались не тільки майстерні, де майстер сам створював свій шедевр. Працювали цілі фабрики з багатьма майстрами. Процес виготовлення самовара трудомісткий, тому на великих підприємствах існував чіткий поділ праці. Такими фабрикантами були:

 1. Фабрика Василя Михайловича Дубініна працювала в Санкт-Петербурзі, починаючи з 1842 року. Це було шановане, велике підприємство, де виготовлялися не лише прикраси для інтер’єра та кухонне приладдя, але й знамениті самовари майстра. Його фішкою було використання накладного срібла, що диктувала мода того часу. Адже покриття міді тонкою срібною фольгою радикально змінювало зовнішній вигляд виробу та здешевлювало його виробництво. Прикраси у вигляді накладних бордюрів, ручки цікавих форм, та інші додаткові елементи декору були срібними. В основному самовари виготовляли на замовлення: для шанованих гостей, вишуканого святкування, подарунків красуням чи благородним особам. Тому таких раритетів досить мало і деякі в одному екземплярі.   Приблизна ціна самовара Дубініна.
 2. На початку 19 століття була популярною фабрика Костянтина Пеца. Його самовари – це елегантні, естетичні, унікальні, прикрашені орнаментом вироби, з непростим дизайном. Вони виглядали пишно та багато, нагадували вазу стилю рококо. Вартість самовара Пец включає на лише історичну, але й художню цінність. Над кожним виробом працювали досвідчені майстри, прикрашаючи свої роботи декоративними вставками, цінними металами, коштовним камінням, різбленням та карбуванням. Ними прикрашали палаци, маєтки, а сьогодні відносять до дорогих антикварних речей.
 3. З накладеним сріблом працював і Петро Павлович Севрюгін. Свою фабрику він відкрив у 1826 році в Москві, а вже через 5 років став купцем 3-ї гільдії. Його справу продовжили сини до 60-х років 19 століття: виготовляли як класичні пристрої, так і самовари незвичайних форм. Особливою є серія самоварів, в якій труба-жаровня вигнута під кутом 45°, а верхній отвір розміщений на кришці збоку. Це дозволяло переносити прилад однією рукою та було досить зручно. Приблизна ціна самовара Севрюгіна.

В тому, що на самовари Дубініна, Пеца, Севрюгіна встановлена висока ціна через їх старовину, є частина правди. Насправді вироби цих майстрів і сучасникам обходились досить дорого.


Від чого залежить ціна на самовари Дубініна, Пеца, Севрюгіна

Перед тим, як продати старий самовар, необхідно визначити чинники, які впливають на встановлення ціни:

 • Форма і складність тулуба. Найцінніші – вироби у вигляді вази, яйця, кулі. Чим складніший орнамент на тулубі, тим цінніший екземпляр, бо незвичайна та цікава форма викликала захват у покупців.
 • Об’єм. Чим більша місткість, тим вища ціна. Але зустрічались і маломісткі вироби по високій ціні. Вони були особливо витончені та красиві.
 • Мода на виробника. Багаті вельможі готові були платити будь-які кошти, аби покупка була виготовлена на популярній фабриці.
 • Рідкість виробника. Деякі моделі самоварів дійшли до наших часів в одиничних екземплярах. Для колекціонера є великою вдачею купити антикварні самовари Дубініна, Пеца, Севрюгіна для своєї колекції навіть у поганому стані.
 • Матеріал. Сріблені вироби іменитих майстрів коштували більше звичайних побутових нагрівальних приладів з чавуну чи міді. Матеріал оздоблення також відігравав свою роль.

Додатково на вартість впливають: умови зберігання, зовнішній вигляд, тип запасних частин та повнота їх комплектації. Великою перевагою є збереженість оригінальних деталей.

Сколько стоит самовар Севрюгина


Оберіть партнером колекціонера

Не дозволяйте шахраям спекулювати на ціні раритету. Безкоштовно оцінить самовари Дубініна, Пеца, Севрюгіна в Сумах, Івано-Франківську, Полтаві, Дніпрі, Києві, Луцьку, Херсоні та інших містах на території України з подальшим придбанням для власної колекції досвідчений колекціонер. Звернутися до нього можна просто на цьому сайті через функцію «зворотний зв’язок», або за телефоном +38(066)5182503 Viber та Телеграм. Оплата здійснюється після оцінки готівкою або грошовим переводом. Практикується накладений платіж після обговорення всіх деталей.

Причини звернення до колекціонера:

 • конфіденційність та гарантія оплати;
 • безкоштовна оцінка;
 • відсутність ризику натрапити на шахраїв чи грабіжників;
 • можливість регулярної співпраці;
 • поповнення колекції для збереження культурної спадщини.

Колекціонеру можна дорого продати старовинний самовар Дубініна, Пеца, Севрюгіна за ринковою, адекватною ціною без будь-яких ризиків. Ціна з кожним продавцем обговорюється індивідуально.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...