keyboard_arrow_down

Для власної колекції куплю самовари, зроблю оцінку по фотографії

Як і кому продати старовинний самовар на дровах

Не можете знайти застосування старовинному самовару, який знайшли на горищі сільської бабусиної хати або отримали у спадок? Гарний дореволюційний прилад для заварювання чаю, можливо навіть не надто охайний на вигляд, але з клеймом – радість для колекціонерів та поціновувачів історичних предметів старовини. Це у 19 столітті самовар був переважно предметом побуту. Але і тоді були як прості нагрівачі води, так красиві витвори мистецтва, призначені виключно для заможних родин, бояр та Імператорського палацу.

Є багато людей, яким до душі предмет старовини у вигляді самовару та які займаються їх колекціонуванням. Цінителі самоварного мистецтва готові просто милуватися красивими предметами у своїй колекції, поповнювати її різноманітними екземплярами. А хтось любить в заміському будиночку просто на подвір’ї заварити чай по старинці – в самоварі на дровах, та насолоджуватись смаком та незрівнянним ароматом.


Чому важлива реальна оцінка

Як продати самовар на дровах? Деякі люди вважають, що досить розмістити об’яву на торгових платформах в інтернеті. Це один з варіантів, але чи впевнені ви, що отримаєте за нього реальну ціну? Точно оцінити антикваріат може лише спеціаліст, послуги якого не безкоштовні. Салони та магазини антикварних речей також надають послуги з визначення вартості – це платний сервіс. Колекціонер є професійним оцінювачем, який добре розбирається в антикваріаті, точно допоможе визначити вартість антикварного самовара. Різниця в тому, що він проводить експертизу безкоштовно, оскільки його мета – придбання для своєї колекції. На що звертають увагу, беручись за встановлення грошової ціни самовара:

 • зовнішній вигляд та фізичний стан експонату;
 • чи є пошкодження, чи проводились раніше реставраційні роботи;
 • форма, об’єм, матеріал та багатство оздоблення;
 • хто майстер та чи є підтвердження, чия це робота;
 • рік виготовлення.

Для пересічного громадянина, для якого самовар лише привід красиво попити чай, цінність одна, зазвичай його ціна в грошових одиницях. А ось для антиквара цінність в іншому: мистецтво, історична спадщина, збереження давніх звичаїв та традицій.

Угольный самовар Пушкова


Вигідна інвестиція – продаж колекціонеру

Де продати самовар? Вже нікого не потрібно шукати: ви знайшли саме той сайт, де вигідно можна продати ваше цінне майно колекціонеру. Бізнес-партнерство проводиться тільки з громадянами України на території міст: Дніпро, Одеса, Вінниця, Житомир, Херсон, Чернігів, Львів, Рівне та інші. Перевагою співпраці є те, що відсутні посередники та оплата за проведення оцінки не стягується. Це суттєво впливає на кінцеву вартість об’єкту: продавець завжди залишається у виграші. Також відсутні витрати продавця на дорогу, бо експерт зробить оцінку по фотографії, яку можна надіслати будь-яким зручним способом. Для колекціонера важливо:

 • придбання лише вугільних самоварів;
 • оплата готівкою, без передплат, або грошовим переводом;
 • можлива оплата накладеним платежем;
 • самовари Баташева не пропонувати.

Для власної колекції, а не для реставрування чи перепродажу, колекціонер купить дорого:

 • самовари Воронцова, Малікова, Лісіцина, Пеца, Морозова, братів Соколових та Чернікових, фабрики Тейле та інших відомих тульських та московських майстрів;
 • самовари цікавих форм, у вигляді кулі, чарки, гарбуза, вази, яйця;
 • багатогранні та кубічні самовари;
 • вугільні срібні самовари та дорожні зі знімними ніжками.

Важливо і те, що приватний колекціонер проводить скупку старовинних самоварів і купляє запчастини до них: шишки, ніжки, краники, носики та інші важливі елементи, які є невід’ємною частиною жар-самовара. Будуть розглянуті всі пропозиції, залишені на сайті, або надіслані на телефон +38(066)5182503.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...