keyboard_arrow_down

Дорого продати старовинний самовар після оцінки

Допомога при оцінці самовара

Дорого продати старовинний самовар можливо тільки після проведення правильної, точної оцінки. Власник старого приладу для нагрівання води та приготування чаю може навіть не підозрювати, якою цінною річчю володіє. При потребі продати раритет перед ним постає питання: як оцінити наявний антикваріат, щоб не продешевити. Самостійно, без спеціальних знань та досвіду неможливо зробити оцінку старого самовара: потрібна допомога спеціаліста.

Можна обрати варіант походу до антикварного магазину. Але необхідно пам’ятати, що основна мета лавки – перепродаж з метою отримання прибутку, тому власник самовару може не отримати і половини вартості. Можна звернутися до декількох спеціалістів, щоб отримати різнобічну реальну оцінку: послуги будуть платними, оскільки це просто їхня робота. Варіант з посередником завжди призводить до втрат з обох сторін: або покупець переплачує, або продавець отримує менше коштів. Саме тому найвигідніший варіант – прямий покупець, яким є колекціонер старовинних самоварів, що прагне поповнити власну колекцію. Це не просто спеціаліст, це професіонал, який безкоштовно проведе оцінку вашого цінного майна та заплатить реальну ціну.


Чим вигідний продаж антикваріату до приватної колекції

Щасливий власник раритетного самовара, прийнявши рішення продати старовинний нагрівальний пристрій колекціонеру, може розраховувати на такі переваги співпраці:

 • Встановлення чесної ціни. Продавець отримає від колекціонера дійсну вартість цінностей, що відповідають встановленим серед професіоналів тарифам.
 • Проведення безкоштовної експертної оцінки. Запит на проведення професійної оцінки самовару можна залишити на сайті в режимі онлайн, або надіслати якісне фото на номер, вказаний на сайті. Колекціонер швидко визначить дійсну вартість антикварного самовара.
 • Швидка виплата готівкою або грошовим переводом. Приватний колекціонер, купляючи цінну річ для своєї колекції, готовий здійснити оплату відразу після встановлення вартості, не змушуючи клієнта чекати.

Самовар є історичним надбанням та цінністю країни, зразком мистецтва та високохудожнім виробом. Тому важливо, що він стане прикрасою в колекції справжнього поціновувача та буде зберігатися в належному стані. Пропозицію щодо продажу самовара можна залишити просто зараз на сайті. Жителі Тернополя, Миколаєва, Києва, Кривого Рогу, Дніпра, Житомира та інших міст України можуть звертатися за телефоном +38(066)5182503.

Оценка самовар Дорофея Борисова


Основні чинники, що впливають на вартість

Розглянемо чинники за рівнем важливості та пріоритетності.

 1. Важливий чинник встановлення вартості – визначити, чия це робота. Одна справа, якщо це стандартний виріб, виготовлений на фабриці, інша – індивідуальна робота майстра на замовлення, чи виготовлення самовара на ювелірній іменитій фірмі. Такі підприємства та ті, що мали статус постачальників Імператорського двору, не займались випуском рядової продукції. Тому вартість робіт, як в часи розквіту самоварного виробництва, так і в сучасному світі, оцінюється дорого, а ціна царського самовара завжди висока. Таким доказом є печатка майстра, медаль або клеймо на тулубі предмету старовини.
 2. Друга, не менш важлива складова – матеріал, з якого виготовлено експонат. Срібні самовари, які виготовляли дуже рідко та по особистому замовленню, коштують дорожче, навіть якщо їхній стан незадовільний.
 3. Оцінка рівня виконання роботи, показника збереження та об’єм втрат.
 4. Наявність пошкоджень та раніше проведених реставрацій.
 5. Історія походження художнього витвору та володіння ним. Доказом автентичності, який значно підвищує вартість, є: ярлики, що підтверджують участь в ярмарках та виставках, підписані спеціалістами свідоцтва про раніше зроблену оцінку, результати експертизи та прізвища попередніх власників, що завірені офіційно.

Звичайно, без першокласного спеціаліста по оцінці самоварі не обійтися.


Звертайтесь за допомогою до колекціонера

Скуповуючи самовари з метою поповнення своєї колекції, колекціонер прагне зробити процес продажу максимально комфортним для своїх клієнтів. Співпраця з ним зручна та вигідна, тому що:

 • їхати нікуди не треба, оцінка проводиться безкоштовно по фотографії;
 • оплата готівкою, грошовим переводом;
 • працюю без посередників;
 • придбання самоварів для власної колекції в будь-якому стані;
 • співпраця тільки на території України;
 • розгляну пропозиції щодо придбання запасних частин до самоварів;
 • відповім на всі запити.

Куплю по вигідній, справедливій ціні самовари на вугіллі, дровах. Дзвоніть, надсилайте фото, буду радий співпрацювати.

Оценка старинного самовара Пушкова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...