keyboard_arrow_down

Колекціонер дорого купить антикварні самовари московської фабрики Пец

Скільки коштує самовар вугільний Пец?

Найпопулярнішими металевими виробами відомого московського майстра Костянтина Яковича Пеца були російські самовари. У 20-х роках 19 століття почала працювати його фабрика по виробництву металевих предметів. Справжнім витвором мистецтва самовар зробила непроста техніка виготовлення. До 1875 року продукція виробництва фабрики неодноразово здобувала золоті нагороди на тогочасних промислових виставках та експозиціях художнього мистецтва.

На свою продукцію майстер встановлював нижчі ціни, оскільки на фабриці виготовлялись переважно посріблені, а не срібні самовари. Але вигляд вони мали розкішний та багатий, завдяки майстерній художній обробці. Провідні майстри, що працювали на фабриці, створювали справжні шедеври для імператорських палаців, тому ціна царського самовара була в рази більшою. Продукція мала попит також серед заможних містян, населення вищих верств та дворян, які перетворювали чаювання на вишуканий та атмосферний ритуал.


Особливості самоварів К.Я. Пеца

Ароматний чай – традиція, яка збирала родину та найкращих друзів за одним столом протягом декількох століть. Самовари були в кожній родині, але залежно від достатку відрізнялися матеріалом та художнім оформленням. Селяни та прості міські жителі вибирали вироби, які були практичними та використовувались кожного дня. Заможніші родини та справжні естети обирали красиві, художньо оздоблені, унікальні пристрої для заварювання чаю, якими були самовари Костянтина Пеца. Найпопулярнішою фабрикою по виробництву пишних та багатих приладів була саме його фабрика. Самовар Пец в той час був не простою посудиною для приготування чаю, а елегантним виробом, особливостями якого стали:

 • зовнішній вигляд, переважно значних розмірів вази у стилі рококо;
 • хитромудрий дизайн, складні грані;
 • художній розпис чи орнамент;
 • наявність вставок з цінного каміння та металів;
 • карбування, різьблення, поєднання вигнутих та опуклих елементів;
 • різьбленні запасні частини, такі як носики, ручки, краники.

Наявність красивих декоративних елементів свідчать про високий професіоналізм майстрів. Така унікальність та невеликий тираж оригінальних виробів збільшували вартість самовара. Засновник фабрики Костянтин Якович виборов звання кращого майстра, оскільки на території Росії його самовари стали найпопулярнішими. Вони були прикрасою палаців та маєтків, а в сучасному світі набули статусу дорогих антикварних речей. Для колекціонера виробів для чаювання поповнити власну колекцію самоваром відомого московського майстра справа честі, адже це справжній зразок декоративно-прикладного мистецтва, яких не так уже й багато.

Посеребренный самовар Пеца


Продати самовари Пец по вигідній ціні

Колекціонер дорого купить антикварні самовари московської фабрики Пец, бо він прагне поповнити свою колекцію. Власник антикварного виробу може бути впевнений в чесності такого спеціаліста, проведенні безкоштовної оцінки та встановлені справедливої ціни. Як проводиться оцінка та придбання колекціонером?

 1. Треба зробити якісну фотографію з двох ракурсів мінімум зручним для вас способом: фотоапарат або смартфон. Якщо самовар потребує реставрації (некомплектний, наявні тріщини, надколи, потерті місця), необхідно ці недоліки сфотографувати крупним планом для максимально точної оцінки. Фото спеціалісту відправити будь-яким зручним для вас способом.
 2. Самовар Пец огляне колекціонер – досвідчений оцінювач. Він встановлює дату виготовлення, ім’я майстра, наявність клейма, визначає техніку виробництва предмету старовини. В процесі перевіряється, чи немає на поверхні дефектів, чи наявні всі комплектуючі деталі.
 3. Якщо запропонована колекціонером ціна влаштовує продавця раритету, угоду можна вважати завершеною. Оплата гарантована. Здійснюється без передплат одним платежем при отриманні самовару: готівкою, грошовим переводом або накладеним платежем.

Колекціонер має великий досвід в обраному хобі та протягом багатьох років займається оцінкою та скупкою старовинних самоварів.

Необхідно пам’ятати, що на вартість впливають:

 • модель та розмір;
 • якість та витонченість виробу;
 • складність роботи;
 • стан та зовнішній вигляд;
 • використані для виготовлення матеріали;
 • наявність попередніх реставрацій та їх якість;
 • відсутність дефектів;
 • комплектність та герметичність.

Варто зазначити, що основна деталь самовара – кран. Наявність оригінального крану, як елементу приладу для нагрівання води фабрики Пец – важливий фактор, оскільки саме до нього неможливо знайти окремо цю складову частину. Відсутність крану значно знижує вартість самовара Пец.

самовар Ксимантовского вазой


Пропозиція колекціонера – вигідна ціна

Співпраця з перекупниками, базарними торгашами, навіть з ломбардами чи антикварними лавками не настільки вигідна, як продаж самовара колекціонеру. Звертайтесь за телефоном +38(066)5182503, або залиште заявку на сайті та дізнайтесь вартість предмету старовини, власником якої вам пощастило стати. З радістю відповім на всі запити та зроблю безкоштовну оцінку. Додаткові вимоги:

 • тільки вугільні самовари;
 • будь-який стан та комплектність;
 • цікавлять рідкісні самовари цікавих фасонів та дорогих виробників;
 • купую окремо запчастини від самоварів фабрики Пец;
 • скупка самоварів в містах тільки на території України: Харків, Полтава, Івано-Франківськ, Ужгород, Дніпро, Луцьк, Одеса, Львів та інші.

Звертайтесь, жодна пропозиція не залишиться без уваги.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...