keyboard_arrow_down

Оцінити самовар на дровах Львів, Вінниця, Хмельницький

Скупка старовинних самоварів на дровах: Львів, Вінниця, Хмельницький

Скупка старовинних самоварів актуальна в будь-які часи, навіть у кризу. Оцінити прилад для нагрівання води в поважному віці, який має право називатись антикваріатом, повинен професійний оцінювач. Найкраще з цим може впоратись колекціонер. Він має великий досвід та ґрунтовні знання, що дозволяють сформувати чесну та справедливу вартість раритету. Оскільки колекціонер завжди слідкує за змінами на ринку антикваріату, то ціна відповідатиме поточному моменту.

Всі сучасні люди, навіть діти, знають, що таке самовар. Ці старовинні пристрої для заварювання чаю часто можна зустріти у Львові, Вінниці, Хмельницькому і не тільки, як експонати на виставках чи ярмарках. Це символ родинного тепла наших предків. Оскільки самовар не використовують за його прямим призначенням, то зараз він виступає символом збереження та відродження старовинних традицій чаювання.


Переваги звернення до колекціонера

Колекціонер купляє самовари на вугіллі, дровах за цінами, вигідними обом сторонам угоди. Це придбання для себе, для власної колекції, тому він пропонує:

 • високу ціну;
 • швидку оплату;
 • чесну та безкоштовну оцінку;
 • безпеку угоди;
 • гарантії конфіденційності.

Якщо ви не знаєте вартість жарового пристрою, але дуже потрібно його продати, зверніться до досвідченого колекціонера з перевіреною репутацією на пряму, без посередників. Чому? Старовинний самовар – це дорога раритетна річ, яку не кожен може легко і вигідно продати, бо це не «ходовий» товар. Відразу виникають питання: чи вдасться продати, чи дадуть за нього чесну ціну, чи заплатять гроші, чи не вийде з цього афери, може трапляться шахраї? Продаж будь-яких старих речей, що мають статус раритету, на базарі, на інтернет-платформах, перекупникам чи спекулянтам – це завжди ризик. Найкращим варіантом є приватна колекція.

Самовар Иосиф Фраже


Як правильно зробити оцінку

Щоб визначити, скільки коштує самовар, необхідно врахувати ряд факторів:

 • рівень збереження, стан та зовнішній вигляд;
 • комплектація та форма (модель) виробу;
 • фабрика-виробник, майстер, наявність справжніх печаток, клейма;
 • розмір та місткість;
 • стан покриття та наявність реставраційних робіт;
 • рідкість виробника, фасону;
 • наявність дефектів та пошкоджень;
 • матеріал та період виготовлення.

Оцінку колекціонер проводить 2-ма способами:

 1. Он-лайн оцінка. Для цього продавцю необхідно зробити декілька чітких фотографій з різних ракурсів самого самовара. Додатково у збільшеному вигляді потрібні фото недоліків, якщо такі є: потертості, дефекти, подряпини. Також додайте їх опис, напишіть про комплектність. Для максимально точної оцінки надсилайте фото на Вайбер +38(066)5182503. Також можна скористатись системою Телеграм або електронною скринькою samovarpp@gmail.com. Якщо ви чекаєте чесної оцінки від колекціонера, то й самі повинні чесно описати прилад з усіма недоліками та перевагами.
 2. Безкоштовний виклик оцінювача – це спосіб, який актуальний для оцінювання рідкісних, ексклюзивних, цінних, колекційних фасонів. Можливий викуп самоварів у Львові, Вінниці, Хмельницькому відразу при особистій зустрічі. Виїзд на місце можливий після попередньої демонстрації раритету по фотографії.

Не втрачайте можливостей, звертайтесь за оцінкою до знавця своєї справи, досвідченого оцінювача, колекціонера. За попит гроші не беруться.


Які самовари ціняться дорого

Як продавцю, так і покупцю хочеться знайти дорогий екземпляр. На жаль, 90% раритетних водонагрівальних приладів 18-19 століть вважаються побутовими предметами. Їх цінність є низькою або середньою відносно дорогих виробників чи рідкісних моделей. Так і є: наші предки використовували самовар для нагрівання води та заварювання чаю, користувались ним в побуті. Популярними, через свою довговічність та зручність, були чавунні вироби в формі банки. Рідше зустрічались самовари у формі чарки, яка була більш нарядною, але коштувала не набагато більше.

Лише одиниці є дійсно дорогими, рідкісними, колекційними екземплярами. Їх гідно можна назвати справжніми витворами мистецтва. До них відносять:

 • самовари фабрикантів Пец, Шебанов, Севрюгін, Сілін;
 • рідкісні, ексклюзивні фасони, виготовлені на замовлення;
 • індивідуальні, подарункові вироби з багатим оздобленням;
 • вироби, які належали історично значущим і відомим особистостям: військовим начальникам, поетам, політикам, письменникам.

Ціна царського самовара найвища, оскільки матеріали недешеві, оздоблення шикарне, збереженість на високому рівні, приналежність до осіб царської крові.

Вартість таких самоварів висока, тому на ринку багато підробок. Шахраїв ніхто не скасовував, а саме на антикварних рідкісних речах можна легко нажитися. Треба бути дуже уважним, щоб мисливці за легкою наживою з насправді цінного екземпляра не «зробили» дешевий прилад, посилаючись на ніби підроблені печатки та клеймо. Це ще один доказ того, що уникнути ризиків допоможе звернення до колекціонера з чистою репутацією та великим досвідом роботи.

Звертайтесь за вказаним телефоном, пишіть на e-mail, залишайте заявку на сайті, якщо ви хочете дорого продати старовинний самовар. Кожна пропозиція буде розглянута.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...