keyboard_arrow_down

Оціню самовар на дровах в Україні

Оцінка самовара на дровах

Скупкою самоварів в містах України займаються або підприємці для реставрації та подальшого продажу, або колекціонери для поповнення своєї колекції. В міських квартирах такий раритет можна знайти дуже рідко, а ось у сільському будиночку, де жили ще діди та прадіди – зовсім не рідкість. Гарний, старовинний, з клеймом або навіть з особистим надписом майстра – знахідка, а не самовар. Можна використати, як предмет інтер’єру. Особливо така річ прикрасить відкриту веранду, або знайде місце на поличці на заміській дачі. Бо, спробувавши один раз почаювати з самоваром, сучасні люди не оцінять старовинного ритуалу приготування чаю, оскільки це займає немало часу, потребує розпалювання дров. Простіше ввімкнути електричний чайник – і все готово.

Та особливу радість антикварний самовар приносить справжньому колекціонеру. Він визначить вартість самовару навіть по фотографії, якщо неможлива особиста зустріч. Щоб продати цінну річ, не треба розміщати об’яву в інтернеті, бо знайдуться шахраї, які захочуть придбати ваш товар задешево. Тому найкраще знайти завзятого колекціонера та професійний сайт, на який ви завітали. Я куплю самовари на вугіллі та дровах по цінах, вигідних для продавця.


Повернемось в історію обряду чаювання

Найперші спогади про самовари та їх виробництво відносяться до 1745 року. Широкому розповсюдженню нового цікавого посуду для нагрівання води сприяла популярність церемонії чаювання в побуті росіян, що почала укорінюватись в середині 18 століття. Місцеві майстри удосконалювали на свій лад:

 • китайські хо-го, залишивши трубу та піддувало;
 • англійські пристрої для кип’ятіння та заварювання води.

До кінця 18 століття майстрами був створений типовий російський або тульський самовар, а «золотим» часом для самоварної справи стало 19 століття. Саме тоді фабрики створювали відмінні візуальні та технічні особливості, що вигідно відтіняли їх товар. Звідси і різноманіття форм: конусні, шаровидні, грановані, в формі яйця, ріпки, пушки, полум’я. Славились виробництвом та якістю самоварів фабрики Баташева, Воронцова, Морозова, братів Соколових та Чернікових, фабрики Тейле та «Паричко». Найціннішими екземплярами вважаються дореволюційні самовари.
Оценка самовар Дорофея Борисова


Точна та професійна оцінка самоварів

Ви знайшли старий потертий самовар на горищі у бабусі? Не поспішайте позбутися його. На нашому сайті по фото професійний колекціонер безкоштовно зробить оцінку самовару та запропонує найбільш вигідну для продавця ціну, оскільки придбає антикваріат для власної колекції. Вартість самовару визначається по декількох параметрах:

 • ступінь збереження і зовнішній вигляд;
 • наявність реставрації;
 • розмір та форма;
 • матеріал виготовлення та наявність дорогоцінних металів;
 • наявність декорування та різьблених елементів;
 • наявність клейма фабрики чи майстра.

Як колекціонер, купую антикварні тільки вугільні самовари або на дровах в будь-якому стані для власної колекції. Тільки на території України, жителям Харкова, Полтави, Одеси, Тернополя, Львова, інших обласних та районних центрів пропоную такі умови співпраці:

 • безкоштовна оцінка по фото;
 • без передплат;
 • розрахунок готівкою, безготівковим переводом, накладеним платежем;
 • самовари всіх можливих фабрик та майстрів;
 • відповім швидко на всі дзвінки та звернення на сайті.

Гарна антикварна річ не має стояти на поличці вдома та припадати пилом. Краще продати її колекціонеру для поповнення своєї колекції. Нехай він не лише милує погляд мистецтвознавцям, але й дозволить насолодитися церемонією чаювання.

Крім антикварних самоварів куплю запчастини від них: носики, краники, шишки, ручки та інші. Дзвоніть та пишіть на Viber 0959366247, оціню будь-які пропозиції.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...