keyboard_arrow_down

Скільки коштує самовар на дровах

Вартість старовинного самовару

Зробити повну якісну оцінку старовинного самовару на дровах може лише колекціонер. Попередня оцінка може бути визначена, виходячи з якісних різнобічних фотографій самовару, враховуючи детальні зображення недоліків. Наявність іржі, подряпин, надколів і навіть тріщин суттєво зменшують вартість антикваріату. Не кожна модель з видатним надписом або вказаним роком виготовлення може коштувати дорого, так і не кожна непоказна річ може виявитись скромним дешевим виробом. Зазвичай саме непоказний на вид самовар при ретельному огляді та якісній оцінці може виявитись справжньою цінністю. Хочете вигідно продати антикварний самовар? Тоді зверніться до професіонала, який розуміється на тонкощах різних видів та форм самоварів – до колекціонера.


Екскурс в історію

Самовар до Київської Русі прийшов з Китаю, де в них просто підігрівали воду. У нас на Батьківщині ця дивина стала центром церемонії чаювання. В наш час це в основному предмет інтер’єру, який виражає статус господаря, або його захоплення старовинними рідкісними речами. Чому і досі дров’яний самовар вважається найкращим? Головне, цей самовар справжній. Для цінителя традицій віком більше двохсот років – це справжній скарб. Особливості російських самоварів на дровах:

 • нагріта таким чином вода довше зберігає температуру та повільніше остигає;
 • не можна розпалювати його в будинку, лише в затишку надворі, або у відкритому приміщенні;
 • якщо не дозволяють погодні умови, то обов’язково до спеціальної витяжки має бути вставлена труба для уникнення потрапляння диму в будинок;
 • самовар має бути наповнений водою до верху, бо нагрівання матеріалу без вмісту води може сприяти розпаюванню виробу;
 • при потребі повторного нагрівання води краще почати справу спочатку: вилити воду, очистити від попелу, наповнити самовар та закласти нові дрова для розігріву.

Самовар Иосиф Фраже


З чого формується вартість старовинного самовару

Точна вартість антикварного самовару невідома навіть запеклому колекціонеру. Це не диковинка в великих містах, таких як Київ, Одеса, Харків, Львів, Хмельницький, Рівне, тому і першокласний оцінювач знайде свого споживача. Самовар на дровах не використовують в побуті. Є сучасні практичні пристрої, але не треба і позбавлятися таких цінних старовинних речей, оскільки це об’єкт колекціонування. Антикварні предмети завжди коштують дорого. Щороку такий товар зростає в ціні, бо є справжнім надбанням сучасності. Особливо цінні самовари, що датуються до 1917 року.  Ціна на антикварні предмети залежить від ряду критеріїв:

 • фабрика чи фірма-виробник, часто майстер, що виготовив самовар;
 • розмір та форма;
 • фізичний стан та використані матеріали, фурнітура до нього;
 • наявність чи відсутність пошкоджень, збереження цілісності;
 • якість зборки та раніше проведені реставраційні роботи;
 • наявність клейма майстра, коштовних металів або індивідуальних складових частин.

Де знайти покупця

Найкращий покупець – колекціонер. Дорого купляю старовинні самовари різних форм для власної колекції: шаровидні та грушовидні, в формі чарки, вази, яйця, багатогранні та кубічні, а також інших цікавих форм. В пріоритеті вугільні самовари, срібні, дорожні. Попередня оцінка по якісному фото безкоштовна. Працюю якісно, швидко, на території України, можливе придбання самоварів в будь-якому стані, але без передплат. Оплату вибирає продавець:

 • готівкою;
 • грошовим переказом;
 • накладеним платежем.

Скупка самоварів – мета кожного професійного колекціонера. Оціню будь-які пропозиції! Пишіть, надсилайте фото – відповім усім. Звертайтесь на Viber 0959366247 або через сайт.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...