keyboard_arrow_down

Скільки коштує сріблений самовар

Скільки коштує сріблений самовар?

Російські самовари є не лише історичним надбанням Росії. Хоча відомі майстри та фабрики працювали переважно на території сусідньої держави, попитом старовинні пристрої для нагрівання води користувались і в Україні. У 18 та на початку 19 століття дозволити собі це уособлення достатку могли досить заможні родини. Пізніше, після розвитку виробництва самоварів та збільшення кількості фабрик по їх виготовленню, придбати самовари могло і населення середнього класу. Доводилось довго накопичувати гроші, але покупка за сучасними мірками порівнювалась з придбанням нового автомобілю.

В сучасному світі самовар вважається одним з найпопулярніших предметів антикваріату. Для колекціонерів основна мета – скупка самоварів у великих містах України: Харків, Вінниця, Київ, Львів, Хмельницький, Дніпро, Тернопіль та інші обласні центри. Стан приладу відходить на останнє місце, якщо це насправді цінний екземпляр. Колекціонер для поповнення власної колекції придбає самовар в будь-якому стані.


Срібний самовар – один із символів країни

Срібний самовар додає колекції особливої атмосфери та глибокого змісту. Популярність самоварів останнім часом стала зростати. Особливо цінними стали срібні або вкриті сріблом самовари. Як і на початку своєї історії, так і в сучасному світі цінність визначає матеріал. Оскільки срібло відноситься до цінних металів, то самовар з цього матеріалу – задоволення не дешеве. Основним показником розрахунку вартості срібного самовара є його вага, далі оцінюється робота майстра.

Наявність в колекції самовару зі срібла надає їй особливого шику, оскільки сам він має приголомшливий вигляд. Цінність підвищують вишукані узори, унікальна технологія креслення, гравіювання та вкраплення з дорогоцінного каміння.

Майстерність і талант дозволяли майстру отримати унікальний виріб дивовижної краси. Чарівності додавала і різна форма приладу: чаша, чарка, яйце, шар, тюльпан. Перевагами користування срібним самоваром були та є такі фактори:

 • практичність;
 • простий догляд;
 • невибагливість матеріалу;
 • довгий термін використання;
 • здатність очищати воду та насичувати її іонами срібла.

Ці властивості та якості підвищують вартість антикварного самовара зі срібла.


Чому найкращий вибір – продаж колекціонеру

З’явитися у звичайної людини старовинний самовар може з різних причин:

 • залишився у спадок;
 • отримали у вигляді подарунку;
 • придбали на барахолці;
 • знайшли на горищі старої бабусиної хати.

Звичайно, подарований самовар важко «вписати» в сучасний інтер’єр, але подарунок зазвичай не продають. Де продати самовар, який не потрібен власнику, або немає гідного місця в будинку для такого цінного предмету старовини. Ви на правильному шляху. Сайт https://samovar.pp.ua/ розроблено саме для придбання старих самоварів колекціонером для своєї колекції.

Колекціонер є справжнім експертом, який безкоштовно проведе оцінку та придбає за вигідною для продавця ціною самовар у будь-якому стані.

Оценка самоваров братьев Медведевых


Умови для співпраці

Колекціонер придбає дорого самовари Воронцова, Малікова, Лісіцина, Гудкова, Морозова, попередньо зробивши безкоштовну оцінку по фотографії. Вимога до фото єдина – якісне зображення. Якщо є дефекти у вигляді тріщин, надколів, наявні потерті місця чи відсутні деякі частини самовара, повинні бути додаткові фото крупним планом. Угода конфіденційна та безпечна, оплачується готівкою чи грошовим переводом, можливий накладений платіж. Додаткові фактори співпраці з колекціонером:

 • на території України;
 • тільки вугільні самовари;
 • без передплат;
 • для власної колекції;
 • перевага віддається виробам оригінальної форми.

Заявку на продаж старого самовару можете залишити на сайті, або звернутися на Viber 0959366247. Відповім на всі пропозиції : пишіть, надсилайте фотографії.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...