keyboard_arrow_down

Скупка старовинних самоварів для власної колекції

Кому продати самовар на дровах?

Щоб просто і вигідно продати старий самовар, найкраще звернутися до колекціонера. Багато хто вважає, що старовинні речі – це забаганка диваків-колекціонерів. Сучасні новинки повністю не можуть відтворити певні властивості багатьох забутих приладів побуту наших предків. Неймовірний аромат та смак чаю, завареного в самоварі на дровах з трубою, неможливо передати словами. До того ж, відключення електроенергії не є приводом скасувати запрошення друзям на гарячий чай: кип’яток в самоварі тримає температуру не одну годину.

Як предмет антикваріату, самовар посідає одне з перших місць та є цінним витвором мистецтва дореволюційних років. Для декого – це спосіб отримання гарного прибутку. Але колекціонер прагне поповнити свою колекцію, для нього придбання старовинного самовара – це важлива життєва позиція, що дозволяє зберегти, врятувати та передати майбутнім поколінням історичну цінність, пам’ятку мистецтва.


Розвиток самоварної справи

Для нагрівання води в Китаї використовували спеціальні пристрої, які стали прототипом російського самовара. Але до появи в Росії нагрівальний прилад з жаровнею та трубою встиг залишити слід в Древньому Римі та Ірані. Спочатку виготовленням самоварів почали займатися на Уралі. Згодом тульські зброярі освоїли мистецтво створення гарного пристрою для чаювання та Тула стала осередком самоварної справи. Спочатку це була дивина, яку могли собі дозволити пани, знатні вельможі, купці. Пізніше, з початку XIX століття, місцевими майстрами-самоучками виробництво було поставлено на потік.

Самоварне виробництво стало прибутковою справою. З’явились кваліфіковані майстри, майстерні перетворювались на фабрики. Першими закладами, що займались виготовленням тульських самоварів, стали фабрики Морозова, Попова, Медвєдєва. Великою популярністю користувались вироби братів Ломових через високу якість роботи. Кожен майстер хотів бути кращим, придумували нові форми, робили акцент на прикраси, розпис, матеріал. Корективи в розвиток самоварної справи внесла революція 1917 року: вона стала кінцем самоварної промисловості та початком появи нових, сучасніших приладів – чайників.


Оценка самовара Егора Салищева


Як робиться оцінка

Колекціонер є спеціалістом, кваліфікованим оцінювачем раритету, оскільки завжди слідкує за змінами на ринку антикваріату. Для власної колекції проводить безкоштовну оцінку та завжди пропонує вигідну для продавця ціну. На вартість самовара впливають:

 • дата виробництва;
 • виробник;
 • наявність клейма;
 • матеріал;
 • розмір;
 • збереженість;
 • зовнішній вигляд та багатство оздоблення;
 • дефекти на недоліки.

Також має значення індивідуальність виробу. Чим менше схожих екземплярів, тим більша їх вартість. Дорого продати можна старовинний самовар зі срібла, з вставками з цінних металів, дорогоцінного каміння.


Оберіть партнером приватного колекціонера

Як зв’язатися з колекціонером? Скористайтесь найбільш вигідним для вас способом:

 • відправте фото в Viber +38(066)5182503;
 • залиште заявку в формі зворотного зв’язку на сайті, додавши фото;
 • напишіть в Телеграм;
 • подзвоніть за номером, вказаним на сайті;
 • відправте електронного листа на скриньку samovarpp@gmail.com.

Багаторічний досвід дозволяє чесно та вигідно співпрацювати з мешканцями Луцька, Харкова, Одеси, Миколаєва, Івано-Франківська, Рівного, Києва.  Важливо: на території України колекціонером проводиться скупка старовинних самоварів для власної колекції за готівковий розрахунок. Кожне звернення обов’язково буде оброблено в найкоротші строки.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...